Skip to main content

,,Commodus LT‘‘ istorija prasidėjo prieš 3 metus. Lietuvos viešbučių sektoriuje pajutome poreikį įdiegti naujas, išskirtines, Europinius standartus atitinkančias  viešbučių  kosmetikos linijas, bei higienos rinkinius.

Mūsų tikslas visų segmentų viešbučiams, viloms, svečių namams ir kt. parodyti, jog nereikia ieškoti labai toli, kad rastum kokybišką, bet kartu ir ekonomišką produktą.

Išskirtini dėmesį skiriame produktų ingredientams, aromatui, dizainui, susidėvėjimui, produkto poveikiui aplinkai ir kt.  Visos mūsų linijos ir produktai tik iš Europos tiekėjų: Italijos, Šveicarijos, Čekijos, Lenkijos, Vokietijos.

Esame jauna, iniciatyvi šeimos įmonė įsikūrusi Kauno mieste, kur ieškome ir atrandame išskirtines viešbučio kosmetikos linijas su savitais dizainais ir kvapais,  bei kitus viešbučio kambario, spa centro, bendrų erdvių, registratūros ir kongresų salių produktus.

Nuolat pildome ne tik asortimentą, bet ir sandėlyje turimas produktų atsargas. Mes galime greitai ir sklandžiai tiekti jūsų pasirinktus produktus.

,,Commodus LT’’ = patogu, kokybiška, tikslu, individualu, prieinama.

Norime būti jūsų partneriu ieškant būdų, kaip įgyvendinti jūsų pageidavimus, dėl jūsų svečių komforto.

Tvirtai tikime, kad galime padaryti jūsų darbą lengvesnį ir malonesnį.